کانال خبری پــسـتو نــیـوزتنها خبرگزاری رسمی اپوزیسیون ری استارتPASTONEWS
RSS تلگرام توئیتر یوتیوب رادیو تلوزیون قیمت ارز و طلا کانال ری استارت کانال شب بخیر ایران کانال رادیو ری استارت
کد خبر : 16294
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۰۷

تحلیل لیدر ری استارت در مورد تظاهرات و اعتراضات بنزینی (کودتای آبان ۹۸)

تحلیل لیدر ری استارت در مورد تظاهرات و اعتراضات بنزینی (کودتای آبان ۹۸)
متاسفانه این تظاهرات‌ها توسط رژیم جمهوری اسلامی هدایت می‌شود..

متاسفانه این تظاهرات‌ها توسط رژیم جمهوری اسلامی هدایت می‌شود و هر زمانی که سپاه و یا روحانی کمی عقب‌نشینی کنند تظاهرات خاتمه خواهد یافت.

این تظاهرات‌ها برای تغییر رژیم و یا آزادی مردم هدایت نمی‌شود، مگر‌ اینکه کسی آن را به دست گرفته و این تظاهرات‌های هدایت شده را به تظاهراتهایی واقعی تبدیل کند. این دقیقا آنچیزی است که ری استارتی ها در قیام دسامبر ۲۰۱۷ (دی ماه ۹۶) انجام دادند.

حقیقت درباره این تظاهرات‌ ایران این است که رژیم اسلامی، جدیدا قیمت بنزین را در راستای ‏جذب بیشتر سرمایه افزایش داده تا بتواند با تحریم‌های شدید‌ پرزیدنت ترامپ مبارزه کند. هرچه سپاه است که این‌تظاهرات‌ها را صحنه گردانی می کند تا که تظاهرکنندگان فقط به افزایش قیمت بنزین، اعتراض‌ کنند.

علاوه بر اینکه سپاه، در کار خرید و فروش املاک در خارج از ایران است، ‏مشغول قاچاق مواد مخدر، پولشویی و در کنار آن میلیون ها لیتر بنزین را با قیمت سابق آن (لیتری ۱۰۰۰ تومان) نیز به خارج قاچاق می کند.آنها این بنزین را با قیمت بالاتری می‌فروشند و پول آن را صرف هزینه‌های گروه‌های تروریستی‌اش، می‌کند.

‏از آن سو، رسانه‌های داخل ایران، در حال تشویق مردم به تظاهرات هستند و سپاه در حال فرستادن مردم به شهرهای مختلف است تا اپوزوسیون های جعلی را تبلیغ کرده و مردم را به منظور بازداشتن (منصرف یا دستگیر کردن) روحانی، می‌کُشند.

حقیقت آن است که‌ ‏تحریم‌ها رژیم ایران و فعالیت‌های تروریستی‌اش را نابود کرد و آنها را، بی عمل کرده است.

همچنین اپوزوسیون های جعلی مانند رضاپهلوی و مجاهدین، از مرگ ‌مردم‌، به نفع مطامع خودشان سوءاستفاده میکنند و سوار این موج شده و مانند صدها فراخوان‌های بی‌اثرشان در گذشته، می‌خواهند از تحریم‌های ترامپ‌، به نفع خودشان استفاده کنند.

اگر‌ تظاهرات‌ ایران گسترش پیدا کند، آنگاه سپاه پلن ب خود را آغاز ‌خواهد کرد که به معنای راه‌اندازی یک کودتا است که در آن مجاهدین به قدرت رسیده، زیر نظر پادشاهی رضاپهلوی. ‏این دقیقا آن چیزی است که هیلاری کلینتون قرار بود انجام دهد تا مجاهدین را بر سر کار آورده و دولت را به آنها بسپارد و همزمان رضاپهلوی به عنوان پادشاه پارلمانی قرار بگیرد.

مخالفین اصلی افزایش‌قیمت بنزین، در عکس زیر مشهود است!!
(صافی گلپایگانی،مکارم شیرازی،علوی گرگانی،مثلا سردار سپاه عزیزجعفری)

‏از دید ما خیزش‌های اجتماعی به دو قسمت تقسیم‌می‌شود

خیزش‌هایی برای خرد و آگاهی

خیزش‌هایی برای شهوت، فقر، گرسنگی و معاش روزانه(مانند جنبش‌های کمونیستی)

این‌ تظاهرات جدید در ایران، از نوع دوم است. ‏جنبش‌های سیاسی همواره سرکوب می‌شود، اما سرکوب جنبش‌هایی که برای مشکلات مالی و فقر قیام کرده‌اند، آسان نیست.
متاسفانه،‌نوع دوم (قیام‌ها) بینهایت به گلوبالیست ها و رادیکال ها کمک‌کرده است.

‏جنبش ری استارت از نزدیک در حال تماشای این تظاهرات است و هر زمانی کا احساس کنیم امکان این وجود دارد که این تظاهرات را به یک‌ تظاهرات واقعی تبدیل کنیم، به همراه ده‌ها هزار گارد ویژه و میلیون ها ‎ری استارتی، ما نیز به آنها ملحق خواهیم شد.

موج سواری مجاهدین خلق و فرشگرد و رضا پهلوی بر تختهٔ موج سپاه!

همیشه دو جناح حکومت برای منافع خودشان با هم درگیر شدند و از اپوزیسیون‌های خارج از کشور سواری گرفتند و رضا پهلوی و مجاهدین مثل الان در زمین جمهوری اسلامی بازی میکنند!

و فقط و فقط برای منافع خودشون روی موج سپاه سوار شده اند!
جالبه بدانید همین افراد، دو سال پیش از روحانی دفاع می‌کردند و به ترامپ حمله می‌کردند.

توئیت لیدر ری استارت در این مورد:

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.