رادیو ری استارتپـــــخــــش زنـــــده/LIVERADIO
RSS تلگرام توئیتر یوتیوب رادیو تلوزیون قیمت ارز و طلا کانال ری استارت کانال شب بخیر ایران کانال پستو24
کد خبر : 11338
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲

مقاله

تیغ سانسور همچنان روی گلوی لیدر ری‌استارت و ری‌استارتی‌ها قرار دارد

تیغ سانسور همچنان روی گلوی لیدر ری‌استارت و ری‌استارتی‌ها قرار دارد
پس از سه سال، تیغ سانسور همچنان روی گلوی لیدر ری‌استارت و ری‌استارتی‌ها قرار دارد و بایکوت خبری همچنان با شدت ادامه دارد.

پس از سه سال، تیغ سانسور همچنان روی گلوی لیدر ری‌استارت و ری‌استارتی‌ها قرار دارد و بایکوت خبری همچنان با شدت ادامه دارد.

درحالیکه گاه و بیگاه شاهد فروریختن هیمنهٔ گلوبالیست‌ها در برابر وطن‌پرستان هستیم، اما همانطور که لیدر ری‌استارت اشاره کرد تا زمانی که آگاهی بخشی و تاباندن نور به تاریکی وجود داشته باشد، سپاه تاریکی بیکار ننشسته و سعی در کور کردن چشمه‌های نور خواهد نمود.

فراموش نمی‌کنیم پس از پخش ری‌استارت، انوار خورشید خرد در پگاه بیداری، بر اذهان خواب‌آلود مردم ایران تابید و هریک از ری‌استارتی‌ها با درک موقعیت منحصر بفرد و تاریخی خود، شروع به روشن کردن شمعی در دل تاریکی کردند.

اما براستی چگونه باید چنبرهٔ اختاپوس‌وار گلوبالیسم را از فضای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی زدود؟!

نمی‌توان نادیده گرفت که این ماتریکس، ساخته دست همان گلوبالیسم است که با ایجاد شبکه اطلاع رسانی، ذهن ملت‌ها را کنترل کرده و سعی در برده‌سازی و برده نگاه داشتن مردم دارد. پس به این راحتی زمین بازی خود را واگذار نخواهد کرد و فعالیت برعکسِ هدف خود را در آن تحمل نمی‌کند. بنابراین پرقدرت به اعمال حاکمیت خود در فضای مجازی و رسانه‌ای خواهد پرداخت.
ابزارهای بسیاری بدین منظور استفاده می‌شود که خوراک خبری رسانه‌ها را تأمین می‌کند.
از یک سو، “تلاطم مادی زندگی” و “رادیکالیسم” در تمام اشکال آن، ترس دائمی را در مردم بوجود آورده و از سوی دیگر رسانه‌ها از حفرهٔ همین ترس به ذهن مردم رسوخ کرده و شروع به کدگذاری و برنامه ریزی ذهن‌ها می‌کنند.
تیغ بایکوت و سانسور نیز جرقه‌های گاه و بیگاه جنبش بیداری را از چشم مردم از همه‌جا بیخبر دور نگه می‌دارد.

دولتمردانِ دست‌نشانده برای حفظ مال و جاه، کاملاً مطیع و فرمانبردار، نقش‌های خود را ایفا کرده و منابع ملت‌ها و سرزمینهایشان بسرعت در حال چپاول شدن است.

نوید پایان این دوره، توسط پیشینیانِ روشن ضمیر داده شده است و ما دنبال‌کنندگان ری‌استارت معتقدیم با شروع ری‌استارت، هنگامهٔ رنسانسی جدید در جهان که نخست افکار را تغییر داده و سپس همه چیز را دگرگون کند، رسیده است.

ری‌استارتی‌ها با علم به این موضوع، پس از بی‌نتیجه ماندن درخواست‌هایشان برای دادن رسانه به این جنبش، پاشنهٔ تلاش را ورکشیده و آستین همت را بالا زده‌اند و سیمرغ‌وار با یکی شدن، قویتر از قبل، مستقیماً دست به هم افزایی و تبلیغ در فضای مجازی بخصوص در صفحات پرزیدنت‌ترامپ، پمپئو، نتانیاهو و سایر سیاستمداران زده‌اند.
حذف، ریپورت و محدویت اکانت‌های ری‌استارتی و پست‌های تبلیغی ری‌استارتی‌ها همانطور که در فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام اعمال می‌شد، توئیتر را نیز در برگرفته که حتی ویدئوی میلیونی لیدر ری‌استارت را نیز حذف کردند.

حمایت‌های ضمنی ترامپ از هشتگ‌های معروف ری‌استارت و استفادهٔ گاه و بیگاهِ سیاستمداران و رسانه‌ها از کلیدواژه‌ها و جملات اصلی جنبش ری‌استارت، گواه تأثیرگذاریِ تلاش ری‌استارتی‌هاست.

گویی در پروژهٔ فرسایشی که پرزیدنت ترامپ و پمپئو برای رژیم تروریستی حاکم بر ایران تدارک دیده‌اند، همهٔ راه‌ها تمام و کمال در حال طی شدن است و تنها و تنها اعلام رسمیت ری‌استارت و رسانه‌دار شدن آن برای زدن ضربات نهایی، مانده است.

ناظران بیطرف و سرویس‌های اطلاعاتی کاملاً واقفند بدون حضور ری‌استارت هیچ تغییر رژیم موفقی درکار نخواهد بود و تلاش گلوبالیستها برای ادامهٔ حیات رژیم جمهوری اسلامی، هر روز هزینه‌بردارتر از قبل می‌شود. برهم خوردن بالانس سود و زیان، بالاخره کار خود را خواهد کرد.

می‌بینینم چه تلاش بزرگی برای به زمین زدن ترامپ و تیمش در خود امریکا جریان دارد. در صورت استحکام این تیم به زودی باید شاهد شکل گیری معاملات بین‌المللی جدیدتر و تعریف منافع نوینی در جهان باشیم.
فعلاً ( مثلا!) صحبت مذاکره است، اما اگر ایران به دنبال جنگ باشد، امریکا به جز دفاع قدرتمند چه باید بکند؟

تنها نیروی حقیقی ری‌استارت است و درنهایت پیروزی با دلهای ری‌استارتی‌ها خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.