کانال خبری پــسـتو نــیـوزتنها خبرگزاری رسمی اپوزیسیون ری استارتPASTONEWS
RSS تلگرام توئیتر یوتیوب رادیو تلوزیون قیمت ارز و طلا کانال ری استارت کانال شب بخیر ایران کانال رادیو ری استارت
کد خبر : 1701
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۸:۰۱

نقشهٔ راه یا رفع کوت

نقشهٔ راه یا رفع کوت
کوه به کوه نمی‌رسد اما کمتر کسی باور می‌کرد که ۵۲ سال زمان لازم است تا این دو آدم به هم برسند!

کوه به کوه نمی‌رسد اما کمتر کسی باور می‌کرد که ۵۲ سال زمان لازم است تا این دو آدم به هم برسند!

مجاهدین نقش بسزایی در سرنگونی محمدرضا شاه پهلوی در سال ۵۷ داشتند. اکنون “رضا پهلوی” بازماندهٔ خاندان پهلوی و “مریم رجوی” رئیس جمهور خودخواندهٔ مجاهدین دور یک “فرش ، گرد” آمده‌اند. گروه نوظهور یا فرزند تازه متولد شده‌ای که حامل ژن‌ها و ویژگی‌های هر دوی آنها در ظاهر جدیدی است. چیزی که ساخته شده تا حد واسط این دو باشد و اتحادشان را تسهیل کند.

اما مگر می‌شود دو دشمن خونی که “پدرکشتگی” دارند باهم متحد شده و کنار آیند؟

شاید پاسخ این پرسش را بتوان در نقش “الکس جونز” دید. مجری، برنامه ساز و تهیه کننده‌ای که در تمام کمپین‌های تبلیغاتی “پرزیدنت ترامپ” برای ریاست جمهوری امریکا در کنار وی بود و به او کمک شایانی کرد. کسی که دوست صمیمی رئیس جمهور امریکاست.

الکس جونز و گریک ریس به تازگی برنامه‌ای را پخش کردند که در آن به نقش اپوزسیون ری‌استارت و لیدر آن سید محمد حسینی در اتفاقات دیماه ۹۶ ، آلترناتیو و هدف ری‌استارت یعنی احیای دوبارهٔ بزرگی ایران و قانون اساسی کوروش اشاره شده است.

اتحاد دو دشمن قدیمی را می‌توان به ترس آنان از اپوزسیون میلیونی ری‌استارت و انتخاب ری‌استارت توسط امریکایی‌ها به عنوان تنها گزینه‌ای که می‌تواند رژیم را تغییر داده و آلترناتیو آن را دارا باشد، نسبت داد.

ری‌استارتی‌ها در صفحات مجازی از “الکس جونز” تقدیر و تشکر فراوانی کردند که در میان دروغ رسانه‌ها، سعی کرده حقیقت را در مورد ایران و تحولات سیاسی آن بیان کند.

اکنون ری‌استارت تبدیل به برهم زنندهٔ رویاپردازی و برنامه‌ریزی مجاهدین و پهلوی‌ها برای آیندهٔ ایران شده است. دشمن مشترکی که با ریشه در اندیشه و خرد نمی‌گذارد شعارهای سطحی سیاسیون مردم را فریب دهد.

لیدر ری‌استارت با بازیخوانی و حرکت‌های به موقع موجب شده گروه‌های سیاسی در عمل، باطنِ ذات خود را در مقابل مردم رو کنند.

پالس‌هایی که در درخواست‌های رسانه‌های این دو گروه برای همکاری و قرابت شعارهای آنان در رسانه‌هایشان از چندوقت قبل ارسال می‌شد، حال برهم منطبق شده و یک خط فکری را نشان می‌دهد که با ظهور گروه یا اپوزسیون جدیدی در حال تکمیل شدن است.

«احتمالا رسانه های داخل هم به دستور سپاه تبلیغ این اپوزیسیون تازه تأسیس را خواهند کرد!.. به هر حال حضور سراسیمهٔ رسانه‌هایی که تا‌کنون خارج ازاین گود بودند، نیز خود حکایت از تایید این اتحاد نافرجام است. تاجایی که حتی رسانه بی‌بی‌سی حاضر شد که سد سانسور مجاهدین خلق و رضا پهلوی را با آخرین تیر ترکش خود بشکند».

نکتهٔ مهم این است که

آیا “مریم رجوی” و “رضاپهلوی” موازی با “وزارت اطلاعات” و “اطلاعات سپاه” برای فریب دادن مردم، شکل آیندهٔ حکومت و تقسیم قدرت نیز به نتیجه رسیده‌اند و یا تنها برای مقابله با ری‌استارت و دفع انباشتگی خطر (رفع کوت) موقتاً اختلافات را کنار نهاده‌اند؟!

گذشت زمان همه چیز را روشن خواهد کرد؟

لازم به ذکر است ، هنوز لیدر ری استارت حذف کامل مجاهدین خلق از روی میز ترامپ را اعلام نکرده است..ولی ..
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.