کانال خبری پــسـتو نــیـوزتنها خبرگزاری رسمی اپوزیسیون ری استارتPASTONEWS
RSS تلگرام توئیتر یوتیوب رادیو تلوزیون قیمت ارز و طلا کانال ری استارت کانال شب بخیر ایران کانال رادیو ری استارت
کد خبر : 17027
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲

مقاله

پس نشسته هم می‌توان بین جناح‌های حکومت دعوا انداخت و…

پس نشسته هم می‌توان بین جناح‌های حکومت دعوا انداخت و…
همانطور که پیشتر لیدر ری‌استارت پیش بینی کرده بود...

مقاله ( ارسالی از یک ری استارتی )

همانطور که پیشتر لیدر ری‌استارت پیش بینی کرده بود، گام‌های مهمی در داخل و خارج جمهوری اسلامی برای کودتا و تغییر شکل ظاهری رژیم تروریستی ایران برداشته شده و در حال انجام است. این قضیه تا آنجا پیش رفته که تئوریسین‌های جناح راست رژیم حرف از تغییرات تا ۷۵% در ظاهر حکومت زده و مردم را به حضور در صحنه‌های نمایش، همچون انتخابات و تظاهراتِ تأئیدی در ماه‌های آینده دعوت می‌کنند.

این جناح قصد در القای این فکر دارد که در ۴۰ سال گذشته، دستگاه‌های نظارتی با تأکید بر جمهوریت و دادنِ آزادی، حضور جریان‌های غرب گرا و لیبرال در انتخابات و رسیدن به قدرت را تسهیل کرده و باعث خدشه وارد شدن به انقلاب شده‌اند. باید این رویه را با حذف آنان و زمینه‌سازی برای حضور آنچه نیروهای مؤمن و جوانان انقلابی می‌خوانند، فراهم کرد.
تهدید به دادگاهی کردن و محاکمه و مجازات مدیران گذشته درصورت مقاومت در برابر تغییرات نیز از دیگر شرایط آن عنوان شده است.

آنان با تکرار افشاگری‌های لیدر ری‌استارت عنوان می‌کنند جناح چپ و اصلاح طلبان همان مجاهدین خلق هستند و بعد از انقلاب ۵۷ به ساواک و اطلاعات نفوذ کرده و نگذاشتند انقلاب به مسیر اصلی خود برود. تعریف آنان از “مسیر اصلی انقلاب” هم غرب ستیزی با محوریت تنفر از امریکا، اسرائیل و تاحدودی انگلیس و پیگیری اندیشه‌های سوسیالیستی با شعار “عدالت اجتماعی” است.

در این تفکر هرچند حرف از بازگشت به اندیشه خمینی زده می‌شود اما، “جمهوری اسلامی” و “انقلاب اسلامی” از هم تفکیک شده و قرار است تغییر ظاهری مدنظرشان به نام “حرکت‌های انقلابی” صورت گیرد. حرکت‌های انقلابی هم به دلیل ذات رادیکال و قانون گریز خود، برای موجه جلوه کردن نیاز به پشتوانه افکار عمومی (شور و هیجان اجتماعی حاصل از خور و خواب و خشم و شهوت) دارد. بهترین بهانه برای این کودتا نیز مبارزه با فساد و نفوذ امریکا و اسرائیل عنوان شده.

پس جای تعجب نیست اگر طرفداران سابق احمدی‌نژاد و حامیان فعلی رئیسی را که قبلاً دم از عدالت زده و امروز ژست مبارزه با فساد گرفته‌اند، در میان آنان ببینیم.

جالب اینجاست که تمامی تقصیرات به گردن دولتِ به گفته آنان لیبرال است و دولت بوده که قصد کودتا و آچمز کردن رهبری را در سال‌های پیش و آبانماه ۹۸، با تحریک مردم و دامن زدن به اعتراضات معیشتی، داشته است.

از آن سو رسانه‌های فارسی زبان خارج نشین را متهم به مزدوری برای امریکا و انگلیس، سلطنت طلبان و مجاهدین، بازوهای لیبرال دموکراسی خواه داخلی (دولت) و اصلاح طلبان می‌کنند.

درگیری “وزارت اطلاعات” با “اطلاعات سپاه” کاملاً در این سطور به چشم می‌آید. بقول لیدر ری‌استارت، پس نشسته هم می‌توان بین جناح‌های حکومت دعوا انداخت و…

مطمئناً زمانی که حسینی این صحبت را کرد از کلیدخوردن دعوای داخلی بین قدرت طلبان اطلاع داشت که هشدار مجددی برای وارد نشدن ری‌استارتی‌ها در این دعواها داده و بر ادامه سکوت تا رسمیت یافتن تأکید کرد.

اکنون می‌توان دلیل لیدر ری‌استارت در جدا کردن بخش روسی و انگلیسی رژیم و نتایج دعواها و آشتی‌های خانوادگی آنان با یکدیگر را دید.

آیا قرار است پس از شکست کودتای جناح چپ در آبانماه، جناح راست با محوریت طیف مدعی انقلابیگری، کودتایی جدید را کلید زده و با به رخ کشیدن قدرتش، کار را در دوره ریاست جمهوری روحانی یکسره کند یا حرکات آبانماه نیز فاز یک از کودتای خود سپاه و جناح راست بود؟
یا اینکه تمامی این برنامه‌ها با توافق طرفین و برای صحنه سازی انجام شده؟

حسینی خبر از احتمال افزایش کشتگان تا ۲۰ و ۳۰هزار نفر با ادامه جنگ قدرت و ادامه بایکوت ری‌استارت داد.
به بیان دیگر شاید بتوان دعوای دو گروه کفتار که پس از مرگ خامنه‌ای و قتل رفسنجانی بر سر جنازهٔ حکومت به جان هم افتاده‌اند را به این مسائل نسبت داد.

هوشیاری پرزیدنت ترامپ در جدا کردن “مبارزین برای آزادی” با “معترضان معیشتی” را از اطلاع وی نسبت به ریز تحولات ایران و آگاهی نسبت به اپوزسیون ها و کارکرد رسانه‌ها، می‌بینیم.

با توجه به اینکه اپوزسیون خارج نشین به دلیل طمع به قدرت رسیدن یا تطمیع مالی، علیرغم هشدارهای لیدر ری‌استارت، مزدوری پیشه کرده و وارد بازی شده و نقش دیکته شدهٔ خود را لَه یا علیه یکی از دوجناح رقیب داخلی یا سرویس‌های اطلاعاتی خارجی، برای فریب دادن مردم با رسانه‌های خود ایفا می‌کند، تا لیدر ری‌استارت در سکوت بسر برده و دارای رسانه نشود، (بخصوص با وجود اینترنت نیم‌بند نامطئن) نمی‌توانیم تحرکات جدیدی از اپوزسیون ری‌استارت را شاهد باشیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.