کانال خبری پــسـتو نــیـوزتنها خبرگزاری رسمی اپوزیسیون ری استارتPASTONEWS
RSS تلگرام توئیتر یوتیوب رادیو تلوزیون قیمت ارز و طلا کانال ری استارت کانال شب بخیر ایران کانال رادیو ری استارت
کد خبر : 24212
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲

مقاله

آیا اوباما به زندان می‌رود ؟!

آیا اوباما به زندان می‌رود ؟!
چرا اوباما به طور ناگهانی سر خط خبرها شد؟

ترجمه زیر برگرفته از وب سایت اینفوارز و مصاحبه های موجود در کانال یوتوب شبکه فاکس نیوز می باشد و هدف از این ترجمه آگاهی بیشتر یاران از جزئیات خیانت اوباما و جو بایدن به پرزیدنت ترامپ و مردم آمریکاست.

تئوری راش لیمباف تحلیلگر سیاسی محافظه کار آمریکا (که ظاهرا یوتیوب این ویدیوی لیمباف را حذف کرده است)

چرا اوباما به طور ناگهانی سر خط خبرها شد؟

راش لیمباف اسطوره برنامه های تلویزیونی و رادیویی آمریکا معتقد است اوباما به این دلیل به ترامپ حمله می کند که اذهان عمومی را از داستان به تازگی فاش شده دخالت ساختگی و دروغین روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا که خود اوباما در ساختن آن دروغ مجرم است، منحرف کند.
لیمباف به این نکته اشاره می کند که اوباما کاملا به طور ناگهانی شروع به متهم کردن ترامپ در قضیه کرونا کرد. لیمباف می گوید چرا باراک حسین اوباما چنین می کند؟
لیمباف می گوید:
اوباما می دانست که اف بی آی با ژنرال مایکل فاین مصاحبه کرده بود که این مصاحبه از نظر ویلیام بار، دادستان کل آمریکا، تله ای برای به دروغ واداشتن فلین بعد از قسم خوردن در دادگاه بود. هیچ یک از داستان های دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا نمی توانست بدون آگاهی کامل اوباما از آن اتفاق بیفتد. هیچ یک از افرادی که در تولید این داستان ساختگی دست داشته اند یعنی اف بی آی، وزارت دادگستری، آدم هایی امثال کومی (رئیس سابق اف بی آی) مک کیب (معاون رئیس اف بی ای) کلَپِر (رئیس سازمان ملی اطلاعات) جان برِنان (رئیس سابق سازمان اطلاعات سی آی اِی) نمی توانستند ‘بدون آگاهی اوباما’ در بهترین حالت و ‘با دستور شخص او’ در بدترین حالت، این داستان دروغین را تولید و مدیریت کنند.
تاکر کارلسون، گزارشگر فاکس نیوز، تئوری لیمباف را در برنامه اش بازگو کرد و این نظریه پرزیدنت ترامپ رو بر آن داشت تا توئیت یک کلمه ای “اوباما گیت” را بزند. ( اوباما گیت برگرفته از کلمه واتر گیت رسوایی زمان پرزیدنت نیکسون است که او را واداشت که از سمت خود استعفا دهد. )
سیدنی پاول، وکیل ارشد آقای فلین روز یکشنبه در مصاحبه ای با فاکس نیوز اعلام کرد اوباما وارد توطئه ای شد که با بازیگران بدی از جامعه اطلاعاتی قصد پاپوش دوختن برای ژنرال فلین مشاور امنیت ملی وقت آمریکا را داشت.
پاول می گوید، این افراد به طور خاصی با یکدیگر برنامه ریزی کردند که ژنرال فلین اصلا متوجه نشود که او فردی است که آنها جاسوسی اش را می کنند، بنابراین عمدا او را در آرامش خیال و بدون محافظ نگه داشتند تا بتوانند برای او پاپوش درست کنند.
تمام این ماجرا با همدستی کومی، مک کیب، کلَپِر و برنان در دفتر بیضی شکل (دفتر رئیس جمهور در کاخ سفید) در جلسه ای که با اوباما داشتند هماهنگ شد.
وقتی گزارشگر فاکس نیوز از سیدنی پاول، وکیل ارشد ژنرال فلین، پرسید که آیا ژنرال فلین قربانی توطئه ای شد که در بالاترین مقام توسط اوباما اداره می شد، پاسخ چنین بود “قطعا”.

در مقاله بعدی در مورد جلسه اوباما و مقامات ارشد اطلاعاتی آمریکا و توطئه آنها علیه ژنرال فلین خواهیم گفت.

 

مقاله ۲ ( آیا اوباما به زندان می‌رود؟!)

این ترجمه خلاصه ای از مقاله مارگارت کلیویلند در وب سایت خبری فدرالیست می باشد. در این ترجمه به جزئیات جلسه اوباما و بایدن با مقامات ارشد اطلاعاتی آمریکا می پردازیم.
چرا اوباما از اف بی آی خواست که فعالیت های خود را از کابینه پرزیدنت ترامپ مخفی کنند؟
حتی بعد از اینکه باراک اوباما دوره ریاست جمهوری اش تمام شده بود و جیمز کومی رئیس اف بی آی مقام ارشد دیگری داشت که باید به او گزارش می داد، او همچنان از باراک اوباما تبعیت کرد و اطلاعات را از پرزیدنت ترامپ مخفی نگه داشت.
در سال ۱۹۸۰، اِیمی کارتر نوجوان یک کیک سوخته را به نشانه انتقامی کودکانه از شکست پدرش در مقابل رانلد ریگان در فر آشپزخانه کاخ سفید گذاشت. در سال ۲۰۱۷، باراک اوباما و جو بایدن با جا گذاشتن چیزی که آنها دعا می کنند یک جاسوس روسی است در ضلع غربی کاخ سفید انتقام پیروزی حیرت انگیز دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون را گرفتند.
در ۳۱ جولای ۲۰۱۶ ، اف بی آی تحقیقات ضد جاسوسیی را در رابطه با کمپین انتخاباتی پرزیدنت ترامپ شروع کرد که به ظاهر متوجه شوند که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ دخالت داشته و بر نتیجه انتخابات تاثیر گذاشته است. تا تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۶، اف بی آی چهار پرونده ضد جاسوسی در رابطه با افرادی که در کمپین انتخاباتی ترامپ حضور داشتند (جورج پاداپولوس، کارتر پیج، پل مَنَفُرت و مایکل فلین) را باز کرده بود و ادعای اف بی آی این بود که همکاری این افراد با روسیه یک جرم فدرال است و خطری برای امنیت ملی محسوب می شود. آنها با این توجیه که اگر ترامپ را در جریان میگذاشتند که روسیه قصد دارد اطلاعاتی مخرب در مورد هیلاری کلینتون به یکی از اعضای کمپین او بدهد، آن شخص متوجه می شد و با تغییر تاکتیک و مخفی کردن فعالیت های خود مانع از یافتن حقیقت توسط اف بی آی میشد.
در حالی که ایرادات بسیاری به توجیهات اف بی آی وارد است مشکل بزرگ این است که باور حرف های آنها سخت است زیرا که تا ۸ نوامبر ۲۰۱۶ که ترامپ در انتخابات پیروز شده بود، اف بی آی درک بهتری از اتفاقات در حال رخ دادن داشت و آن چهار نفر را شناسایی کرده بود، ولی اف بی آی همچنان ترامپ را که پیروز انتخابات بود در جریان نگذاشت و همچنان در خدمت اوباما بود.

…در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۷ (دو هفته قبل از جشن سوگند ریاست جمهوری پرزیدنت ترامپ) معاون دادستان کل سَلی یِیتز،رئیس اف بی آی جیمز کومی، رئیس سی آی ای جان برِنان و رئیس سازمان اطلاعات ملی جیمز کلَپِر در جلسه ای در اُوال آفیس (دفتر رئیس جمهور در کاخ سفید) در جلسه ای با اوباما، معاون او جو بایدن و مشاور امنیت ملی سوزان رایس، آنها را در جریان مسائل مربوط به روسیه قرار دادند.
دو هفته بعد، در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷، روز سوگند ریاست جمهوری پرزیدنت ترامپ، سوزان رایس در ایمیلی به خودش نوشت در آن جلسه اوباما دسنور داد برای حفظ امنیت ملی هیچ گونه اطلاعاتی در مورد روسیه نباید با کسی مخصوصا اعضای  کابینه رئیس جمهور بعدی به اشتراک گذاشته شود. اوباما میدانست که فلین با این فرضیه که جاسوس روسیه است تحت مراقبت است ولی با این حال توصیه کرده بود که این اطلاعات به دست ترامپ نرسد.
در همان روز ۵ ژانویه ۲۰۱۷ در اُوال آفیس اوباما و کومی در مورد مکالمه تلفنی فلین و سفیر روسیه در اواخر دسامبر ۲۰۱۶(که مکالمه ای کاملا قانونی و بدون هیچ مورد مشکوکی بود) صحبت کردند و با فرض اینکه فلین جاسوس روسیه بود، اوباما و کومی با مخفی کردن این اطلاعات از پرزیدنت ترامپ ثابت کردند که برای آنها تخریب کابینه ترامپ ارجع تر از امنیت ملی و حفظ کشور از خطر جاسوس های روسی ست.
مارگوت کلیویلند معتقد است در حالی که می شود ایمی کارتر جوان را به خاطر نوع خداحافیش از کاخ سفید بخشید (ننسی ریگان را تصور کنید که مشغول پاک کردن فر آشپزخانه است) هیچ توجیهی وجود ندارد که رئیس جمهوری که دوران ریاست جمهوری او با اتمام رسیده اطلاعات را از رئیس جمهور آینده مخفی نگه دارد و توجیهی وجود ندارد که به مقامات رده بالا هم دستور دهد که چنین کنند.
تنها توجیهی که وجود دارد و باعث رسوایی ست این است که اوباما از ابتدا می دانست که دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ از همان اول یک دروغ ساختگی است.
* این مقاله را پرزیدنت ترامپ هم ریتوییت کرده بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.